Kim jesteśmy?

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Telenetwork jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi klienta z wykorzystaniem wszystkich dostępnych kanałów bezpośredniej komunikacji z klientami...

 

Korzystając z niniejszego serwisu akceptują Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie. Serwis zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

 

DANE OSOBOWE

W trakcie rejestracji w Serwisie zostaną Państwo poproszeni o podanie danych osobowych przez wypełnienie formularza. Dane są niezbędne do realizacji zamówienia (wystawianie faktur) oraz możliwości kontaktu. Podane dane nigdy nie są udostępniane osobom trzecim.

 

PRZETWARZANIE I OCHRONA DANYCH

Serwis nigdy nie sprzedawał, nie sprzedaje i nigdy nie będzie sprzedawać ani w żaden sposób udostępniać osobom trzecim danych personalnych, danych adresowych, przetwarzanych numerów telefonów użytkowników Serwisu oraz jakichkolwiek wprowadzonych danych osobom trzecim.

 

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Chociaż dołożono wszelkich starań, by informacje zawarte na tej stronie były jak najbardziej prawidłowe, firma ComVision nie ponosi odpowiedzialności za ew. błędy w jej treści.

Materiały mogą zawierać nieścisłości i błędy w pisowni. Firma SMSarerna.pl Sp. z o.o. nie gwarantuje poprawności i kompletności materiałów wyświetlanych na stronie.

 

 

Strona główna     Regulamin     Polityka prywatności