Kim jesteśmy?

KLIENCI

Telenetwork jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi klienta z wykorzystaniem wszystkich dostępnych kanałów bezpośredniej komunikacji z klientami...

 

CALL3PL Sp. z o.o.

Specjalizują się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych oraz informatycznych dla Klientów biznesowych. Usługi są dedykowane zarówno dla Klientów o scentralizowanej jak i rozproszonej strukturze. Rozwiązania implementują w dużych i średnich firmach, Centrach handlowych oraz budynkach biurowych wymagających współdziałania tradycyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych z nowościami technicznymi.

Referencje

 

KLUB POMARAŃCZOWY Agro Biznes Sp. z o.o.

Specjalizują się w branży rozrywkowej. Na terenie Polski posiadają sieć klubów muzycznych pod nazwą Klub Pomarancza.

Referencje

 

 

 

 

ORLEN TRANSPORT S.A.

Posiadają największy potencjał na rynku przewozu paliw, co przynosi wymierne korzyści ich Klientom. Dzięki temu mogą zapewnić stabilną współpracę, efektywność kosztową oraz wysoki standard usług zarówno dużym koncernom paliwowym, jak i małym podmiotom gospodarczym. Do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby i specyfikę funkcjonowania. Realizując zlecenia gwarantują zachowanie jakości paliw podczas całego procesu oraz całkowitego bezpieczeństwa.

 

BAKARNET Sp. z o.o.

Specjalizują się w branży telekomunikacyjnej.

 

 

CAPITAL SERVICE S.A.

Firma Capital Service S.A. powstała w 1999r. W ciągu niespełna 12 lat swojego istnienia stała się jedną z wiodących instytucji finansowych działających na terenie kraju.

W portfolio produktów posiada zarówno pożyczki, kredyty gotówkowe i samochodowe. W chwili obecnej swoim zasięgiem obejmuje województwa: mazowieckie, podlaskie, warmińsko - mazurskie, lubelskie, kujawsko - pomorskie, wielkopolskie, świętokrzyskie, pomorskie, łódzkie i śląskie. Zasięg terytorialny jest systematycznie powiększany poprzez otwieranie nowych placówek tworzących wewnętrzną sieć sprzedaży pod nazwą Kredyt OK. Obecnie z usług naszej firmy skorzystało ponad pół miliona zadowolonych klientów a liczba ta rośnie z miesiąca na miesiąc.

 

 

Strona główna     Regulamin     Polityka prywatności