Kim jesteśmy?

API

Telenetwork jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi klienta z wykorzystaniem wszystkich dostępnych kanałów bezpośredniej komunikacji z klientami...

 

API MYSQL

Połączenie mySQL dla systemów, które już korzystają z połączeń bazodanowych. Wysłanie SMS-a odbywa się oprzez wpisanie nowego wiersza do tabeli bazy danych mySQL. Tabela ta służy jednocześnie do sprawdzenia statusu wysyłki. Odbieranie SMS-ów odbywa się analogicznie. SMSy przychodzące znajdują się w innej tabeli bazy i wystarczy wykonać select na bazie, aby je odczytać.

Poniżej znajduje się przykład wysłania wiadomości SMS i pobrania jej unikalnego identyfikatora w serwisie do późniejszego sprawdzenia statusu:

INSERT into sms_out (`msisdn`,`body`) VALUES ('+48889889444','Treść SMS-a');
SELECT LAST_INSERT_ID();
SELECT * FROM `sms_out` WHERE id='123';

Pobierz dokumentację

 

API XML

Interfejs API XML to bezpieczeństwo i jednocześnie prosty w integracji sposób na podłączenie Państwa aplikacji do naszej platformy. Za pomocą wywołań API XML Państwa system informatyczny wyśle i odbierze dowolną wiadomość SMS. Interfejs bazuje na mechanizmie przesłania formularza WWW metodą POST do naszego serwera. Poniżej znajduje się przykład treści rozkazu XML, która służy do wysłania wiadomości SMS:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<request version="1.0" login="login" pass="pass" action="send">
<send_sms>
<msisdn>+48660332967</msisdn>
<body>Tresc SMS-a</body>
</send_sms>
</request>

Pobierz dokumentację

 

API SOAP:

Interfejs dla firm, które wykorzystują już technologię SOAP w swojej infrastrukturze. Możliwe połączenie poprzez SSL (port 443).

Pobierz dokumentację

 

 

Strona główna     Regulamin     Polityka prywatności